Narożniki

Narożniki przy wiązaniu taśmą stalową lub plastikową

Fromm oferuje szeroki asortyment narożników przy wiązaniu taśmą stalową lub plastikową.
Posiadamy na stanie niektóre wymiary narożników, lecz większość jest specjalnie produkowana według wymagań klienta.

Narożniki są z solidnego kartonu i ierzchni kolor może być brązowy lub biały. W ofercie są również narożniki z nadrukiem. Ochraniacze można dostać w rozmiarach od 35x35mm do 100x100mm w kącie. Grubość jest do wyboru od 2 do 7mm. Długość jest całkowicie dostosowana według indywidualnych wymagań, żeby pasowało Państwa produkty.

Prosimy o kontakt w celu uzyskania więcej informacji.

Pliki do pobrania
Dokumenty
  • Kantskydd info
  • Kantskydd I-profil
  • Kantskydd kantprofil
  • Kantskydd U-profil
  • Kantskydd V-profil
  • Kantskydd W-profil

Zabezpieczenia Krawędzi, Funkcjonalne Narożniki Kartonowe – Fromm

Przygotowywanie towarów, które są przeznaczone do transportu, jest czynnością niezwykle złożoną oraz wymagającą rzetelnej pracy. To wieloetapowy proces, który wieńczony jest między innymi bandowaniem. Jednak nie jest to sposób, który daje stuprocentową gwarancję bezpieczeństwa i ochrony. Aby mieć pewność, że ładunek nie zostanie uszkodzony w trakcie transportu bądź jeszcze podczas magazynowania, należy poszukać dodatkowych rozwiązań. Jednym z nich jest skorzystanie z funkcjonalnych i wytrzymałych narożników ochronnych, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu. To maksymalne zabezpieczenie towarów, które sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników.

Zabezpieczenia kantów. Narożnik kartonowy do zadań specjalnych

Zależy nam na zadowoleniu wszystkich klientów, dlatego w naszej ofercie można znaleźć funkcjonalne i wytrzymałe zabezpieczenia kantów w postaci praktycznych narożników kartonowych. Świetnie sprawdzą się one w każdej misji – niezależnie od zastosowanego rodzaju taśmy. Wykonane są z bardzo solidnego kartonu, dzięki czemu mamy pewność, że posłużą one w nienagannej formie przez długi czas i sposób eksploatacji nie wpłynie negatywnie na ich jakość oraz użyteczność. Posiadamy narożniki kartonowe w odcieniu białym oraz brązowym, jednak dla bardziej wymagających klientów mamy do zaoferowania także takie, które posiadają nadruk. Ochraniacze są dostępne w różnorodnych rozmiarach. Od 3,5 x 3,5 cm do aż 10 cm x 10 cm w kącie. To także szeroki wachlarz wariantów co do samej grubości. Znajdziesz narożniki o 0,2 cm grubości, a także szersze – 0,7 cm.

Funkcjonalne kątowniki do zabezpieczania ładunku

Nasza firma oferuje bardzo szeroki asortyment narożników do zabezpieczenia ładunków. Kątowniki do wiążania taśmą plastikową czy stalową to niekiedy jedyne rozwiązanie, które gwarantuje nam zadowolenie, spokój oraz pewność, że ładunek nie ulegnie zniszczeniu. W ofercie znajdziesz konkretne wymiary narożników, jednak wiemy, że przy tym zakupie bardzo ważna jest indywidualność preferencji. Dlatego większość z modeli produkujemy zgodnie z wymaganiami klientów, by sprostać ich oczekiwaniom. To najlepszy sposób, aby zyskać gwarancję tego, że każdy towar zostanie przetransportowany bez żadnego, choćby minimalnego uszczerbku.

Narożniki przy wiązaniu taśmą stalową i plastikową

Narożniki doskonale sprawdzają się przy wiązaniu zarówno taśmą stalową, jak i taśmą plastikową. W efekcie zyskujemy maksymalne zabezpieczenie każdego ładunku – nawet tego najbardziej narażonego na uszkodzenia. Narożniki ochronne są bardzo chętnie wykorzystywane przy procesie pakowania w sektorze logistycznym oraz transportowym. Stanowią świetną ochronę nawet w sytuacjach, gdy spinanie taśmą ładunku, może doprowadzić do zniszczeń. Plastikowe narożniki są bardzo skuteczną ochroną w momencie, kiedy taśma w efekcie sporego naprężenia, ociera się o krawędzie paczki i może je przetrzeć, doprowadzając do katastrofalnych skutków.

Narożnik ochronny świetnie sprawdza się do spinania rozmaitych typów taśmy. Bez obaw można go wykorzystać przy taśmie poliestrowej, stalowej czy popularnej PP. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór możliwości. Staramy się jednak jak najlepiej sprostać oczekiwaniom klientów, dlatego wiele modeli projektowanych jest zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Wszystko po to, by uzyskać maksymalnie zadowalający efekt zabezpieczenia.