Taśma z nawojem oscylacyjnym lub z pojedynczym

Jako wiodący dostawca taśm stalowych oferujemy je w różnych wariantach i szerokościach od 10 do 32 mm. Taśmy stalowe są dostępne w wielu różnych wersjach, takich jak. taśma stalowa hartowana na niebiesko, taśma stalowa malowana na czarno i taśma stalowa ocynkowana. Taśmy stalowe są również dostarczane w różnych kręgach (szpule z pojedynczym i szerokim zwojem)

 

Zapraszamy do kontaktu z nami aby uzyskać poradę dotyczącą taśm stalowych, które sprawdzą się w Państwa warunkach produkcji.

Kontakt telefoniczny na 22 487 52 47 lub mailowo biuro@fromm.pl

Produkty powiązane

Spinki do taśm stalowych

Dysponujemy spinkami do wszystkich taśm stalowych Fromm. Możemy je również dostosować za pomocą różnych kolorów i nadruków. Spinki są również dostępne dla innych typów maszyn.

Dyspensery do taśm stalowych

Szeroki wybór dyspenserów pionowych i poziomych do taśm stalowych o różnych wymiarach i wariantach.

Noże

Nasze noże do cięcia taśmy stalowej zapewniają bezpieczną obsługę podczas rozpakowywania towarów.

Taśma Stalowa, Taśmy Nierdzewne W Kręgach – Jakość I Funkcjonalność

Pakowanie ciężkich ładunków o sporych gabarytach jest niezwykle wymagającą misją. Odpowiednie zabezpieczenie towarów bywa sporym wyzwaniem. Aby mieć pewność, że nic nie ulegnie zniszczeniu podczas transportu, warto zainwestować w najwyższej jakości taśmę stalową w kręgach, która stanowi świetną ochronę i zabezpieczenie niezależnie od panujących warunków. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór taśm stalowych, które staną na wysokości każdego zadania. Wybierz taki model, który najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku – do Twojej dyspozycji są warianty o różnorodnych szerokościach od 1 cm do 3,2 cm. Wszystko w zależności od indywidualnych preferencji.

Taśma stalowa w kręgach – szerokie zastosowanie

Szukasz sposobu na to, aby odpowiednio zabezpieczyć pakowany towar? Jeśli w grę wchodzi ładunek, który cechuje się sporą wagą oraz dużym wymiarem, musisz wybrać taką taśmę zabezpieczającą, której wytrzymałość sprosta nawet najbardziej wymagającym misjom. W tej sytuacji z pomocą przychodzi taśma stalowa, jaką znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Jest niewątpliwie najpewniejszycm i podstawowym elementem związania ładunku, jeśli zależy nam na trwałości i sile. Towar, który wymaga specjalnych, solidnych form zabezpieczenia, z pewnością po ochronie taśmą stalową będzie bezpieczny. Wszystko za sprawą właściwości takiej taśmy stalowej. Jest ona odporna na różnorodne naprężenia czy uderzenia, w efekcie czego mamy gwarancję, że nic nie ulegnie zniszczeniu. Taśma ta jest dostępna w rozmaitych wariantach grubości oraz szerokości. Dzięki temu swobodnie dopasujesz jej rodzaj do wymagań pakowanego przez siebie ładunku.

Taśma stalowa nierdzewna do zadań specjalnych

Nie da się ukryć, że taśma stalowa jest dedykowana do najbardziej skomplikowanych misji i świetnie się w nich sprawdza. Taśmy te przeznaczone są do zabezpieczania ciężkich ładunków znajdujących się na paletach. Dzięki temu śmiało można je stosować w przemyśle ciężkim. Dlaczego warto im zaufać? Taśmy stalowe cechują się sporą wytrzymałością oraz najwyższą odpornością na działanie czynników atmosferycznych. To sprawia, że mogą być eksponowane na zewnątrz oraz wykorzystywane wewnątrz magazynu. Niezależnie od okoliczności, zawsze odczujemy ich jakość oraz komfort użytkowania. Posiadają delikatnie zaokrąglone krawędzie, co czyni je bardzo bezpiecznymi. Poprzez zastosowanie nowoczesnych technologii taśmy stalowe, które znajdziesz w naszym sklepie, są niezwykle odporne na korozję.

Taśma stalowa z nawojem oscylacyjnym lub z pojedynczym

Oferujemy szeroki wybór taśm stalowych. W naszym sklepie znajdziesz zarówno modele z nawojem oscylacyjnym, jak i z pojedynczym. W każdym z przypadków możesz mieć pewność gwarancji jakości i wytrzymałości. Są one dla nas kwestiami priorytetowymi, dlatego dokładamy wszelkich starań, by współpracować wyłącznie z liderami na rynku. Na drodze selekcji dobieramy taśmy stalowe pochodzące od największych na świecie producentów stali. Można je swobodnie zastosować przy wiązarkach ręcznych bądź pneumatycznych, które także znajdują się w ofercie naszego sklepu.

$('.cat-item').each(function() { if($(this).hasClass("current-cat-ancestor")){ $(this).siblings('.parent').children('.parent-ul').css("display", "none"); } }); }); })( jQuery );