Papier krepowany

Skuteczne systemy wypełnień papierowych

Zastanawiasz się nad sposobem pakowania towarów i zapewnieniu im maksymalnej ochrony? Postaw na recyklingowy papier krepowany, który stanowi doskonały wypełniacz. To jedno z najchętniej wybieranych alternatywnych rozwiązań dla folii bąbelkowej. Wszystko za sprawą małych gabarytów, niskiej ceny, a przede wszystkim aspektu, jakim jest środowisko. Papier krepowany jest niezwykle przyjazny naszemu otoczeniu. To ekologiczne rozwiązanie, któremu warto zaufać. W naszej ofercie znajdziesz wydajne i nowoczesne systemy pakowania towarów właśnie przy użyciu papieru krepowanego. To wysoka skuteczność i gwarancja zadowolenia – Twojego oraz klientów.

Fromm Paperpad

Najnowsze rozwiązanie do zabezpieczania papierem krepowanym Fromm Paperpad. Maszyna cechuje się małym gabarytem. Jest bezpieczna – nie używa noża. Cicha, wygodna w użytkowaniu łatwo dopasowuje się do różnych warunków pakowania. Posiada regulację zagniatania papieru dla efektywnego i ekonomicznego zabezpieczania. 5 trybów produkcji: Autmoatic, Demand, Program, Silo, Scan. Do tego istnieje możliwość użycia pedału. Współpracuje z systemem Fromm Smartfill umożliwiając dopasowanie ilości papieru do potrzeb zabezpieczanego produktu w kartonie.

System wypełnień Packmaster – na czym polega?

Szukasz nowoczesnego, ale jednocześnie niezwykle prostego systemu wypełnień papierowych? Jeśli tak, to z pewnością z wielką przychylnością spotka się system Packmaster, który na chwilę obecną jest naszą najbardziej profesjonalną i rozwiniętą propozycją. Jeśli masz spore wymagania i zależy Ci na efektywności, postaw właśnie na ten nowoczesny sprzęt. System Packmaster produkowany jest w Wielkiej Brytanii. To właśnie tam tworzona jest najwyższa technologia pakowania. Czym się wyróżnia na tle innych rozwiązań? Przede wszystkim system Packmaster jest bardzo wydajny. Z pewnością Twoja firma odczuje to w sposób pozytywny – szczególnie pod względem budżetowym. To gwarancja sporej elastyczności i co najważniejsze – najwyższego poziomu efektywności. Dlatego też chwalimy sie, że Packmaster jest zaawansowanym systemem. Innowacyjna technika to sukces Twojego przedsiębiorstwa. Wytwarzane pady papierowe nadają się doskonale do niemalże każdego towaru. Bez problemu zabezpieczą zarówno delikatne produkty, jak i ciężkie, skomplikowane towary. Co istotne – papier jest biodegradowalny i w 100% recyklingowany.

System pakowania Quantum XT

Nie masz dużych wymagań i szukasz prostych rozwiązań? W takim razie z pewnością będziesz odczuwać same plusy z korzystania z nowoczesnego systemu wypełnień Quantum XT. To bardzo prosty w obsłudze system, który jest niezwykle kompaktowy. Mniejsza maszyna oznacza mniej wysiłku w nauce jej obsługi. Sprawia to, że Quantum XT jest systemem, którego każdy nauczy się w chwilę. Prostota tego systemu idzie w parze z najwyższą jakością oraz niezawodnością, a także wydajnością. System jest bardzo efektywny. Dzięki niemu zapakujesz znacznie więcej towarów, niż korzystając z innych – np. ręcznych – metod. Dodatkowo cały proces odbywa się szybciej. Także i w tym przypadku papier jest recyklowany i biodegradowalny.

Packmate – zaawansowany i kompaktowy system pakowania

System Packmate jest niewątpliwie perełką w naszej ofercie za sprawą połączenia wszystkiego tego co najlepsze. To system do wypełniania, który jest jednocześnie bardzo zaawansowany oraz kompaktowy. Dzięki temu wszystkie prace wykonywane są w sposób elastyczny, ale co równie ważne – wydajny oraz efektywny. Co otrzymujesz przy użyciu Packmate? Pady papierowe, które są lekkie oraz bardzo wytrzymałe. System ten jest produkowany w Wielkiej Brytanii, a wytwarzany papier jest w pełni biodegradowalny oraz recyklowany.

$('.cat-item').each(function() { if($(this).hasClass("current-cat-ancestor")){ $(this).siblings('.parent').children('.parent-ul').css("display", "none"); } }); }); })( jQuery );