Owijarki
Proste rozwiązania do owijania palet folią stretch. Maszyny do folii stretch FROMM są wyjątkowo przyjazne dla użytkownika i mogą być używane w wielu gałęziach przemysłu. Programy owijania są elastyczne i proste w użyciu. Wszystkie maszyny są zaprojektowane tak, aby wytrzymać duże obciążenia, a specjalnie dobrane komponenty sprawiają, że konserwacja owijarki jest minimalna.
Skontaktuj się z nami w celu uzyskania porady
Jeśli nie masz pewności, która maszyna do owijania folią stretch jest dla Ciebie najbardziej odpowiednia prosimy o kontakt telefoniczny 22 487 52 47 lub mailowo biuro@fromm.pl
Owijarka stretch – bezpieczne pakowanie transportowanych towarów
Zabezpieczenie transportowanego ładunku jest niezwykle ważne niezależnie od tego, czy w grę wchodzi pojedynczy towar zapakowany w zwykłą folię, czy też cała paleta różnorodnych opakowań o sporych gabarytach. Wszystkie produkty, które są przeznaczane do transportu wymagają odpowiedniej ochrony, aby nie uległy żadnym, choćby drobnym zniszczeniom. Aby zadbać o najwyższą jakość wykonywanych usług, warto zainwestować w profesjonalną i funkcjonalną maszynę do owijania folią, dzięki której każdy, nawet najbardziej delikatny ładunek będzie bezpieczny i gotowy do dalszej drogi.
Maszyna do owijania folią – praktyczny zakup na lata
Wybór maszyny do owijania folią to zakup, który wiąże się z pewnym wydatkiem. Nie powinno się jednak na nim w żaden sposób oszczędzać. Odpowiednia maszyna sprawia, że każdy wysyłany towar jest dokładnie i solidnie zabezpieczony, dzięki czemu pracujemy na pozytywną wizytówkę swojego przedsiębiorstwa i osiągamy sukces na rynku, zdobywając zaufanie konsumentów. Tańsze modele owijarek stretch często przykuwają wzrok i kuszą atrakcyjną ceną, jednak warto mieć na uwadze, że w samej eksploatacji sprzęt ten okazuje się niezwykle drogi. Dlatego warto rozejrzeć się za maszyną do owijania folią z nieco wyższej półki cenowej, gwarantując tym samym niezawodność i jakość. Nieco droższe owijarki są nie tylko dokładniejsze, ale także bardziej wytrzymałe. W efekcie decydujemy się na zakup, który posłuży nam przez lata.
Owijarka do folii stretch – dlaczego warto?
Owijanie stretchem przy użyciu nowoczesnego, wysokiej jakości sprzętu jest świetną inwestycją, która gwarantuje zadowolenie pośród nawet najbardziej wymagających osób. Kupując jedną maszynę, otrzymujesz jako przedsiębiorca bardzo wiele. To rozwiązanie, które od lat cieszy się uznaniem. Owijarka jest popularnym i ekonomicznym sposobem na to, by wszystkie ładunki były dokładnie zapakowane i odpowiednio zabezpieczone przez różnorodnymi uszkodzenia czy nieprzewidzianymi niekiedy warunkami zewnętrznymi. Wybierając nowoczesną owijarkę, minimalizujemy prace ręczne – jeśli każdego dnia wysyłasz kilka bądź kilkanaście palet różnorodnych towarów, zastanów się nad maszyną, jaka nie tylko zredukuje zużycie folii, ale także zaoszczędzi cenny czas. Wystarczy jedna osoba, która będzie obsługiwać maszynę, a reszta prac wykonuje się sama.
Maszyny do owijania na linii produkcyjnej – co wybrać?
Wybierając idealną dla siebie owijarkę do folii stretch, zastanów się nad oczekiwaniami. Do najważniejszych parametrów należą przede wszystkim nośność maszyny do owijania, a także wielkość stołu obrotowego owijarki. Warto postawić na taki sprzęt, którego podstawa ma kształt litery E. Jest on dedykowany pod wózki widłowe i ułatwia swobodny podjazd. Dodatkowo bardzo ważnym aspektem jest rodzaj głowicy odpowiadającej za rozciągnięcie folii.
Kupując owijarkę do folii, masz możliwość zdecydować się na taką, która posiada głowicę w jednym z czterech typów. Ręczny hamulec folii dedykowany jest tam, gdzie nie wymagana jest wysoka jakość pakowania. Nie daje on możliwości wstępnego rozciągnięcia folii, co skutkuje jej mało oszczędnym zużyciem. Elektromagnetyczny hamulec folii posiada specjalną rolkę, która hamuje za pomocą elektromagnesu. Jednak i tutaj nie mamy dużych oszczędności względem użycia stretchu. Kolejnym wariantem jest jednosilnikowa głowica ze wstępnym rozciągnięciem folii. Gwaratuje ona zmniejszenie zużycia stretchu o nawet 40%. Ostatni rodzaj posiada dwusilnikową głowicę i zużywa o nawet 50% mniej folii niż pozostałe rozwiązania.