Folia stretch

Nasze maszyny do owijania folią stretch są zaprojektowane tak, aby wytrzymać duże obciążenia, a specjalnie dobrane komponenty minimalizują ich konserwację.

Każdemu, kto chce profesjonalnie zabezpieczyć swoje palety, możemy powiedzieć.

„Zacznij obliczać swoje oszczędności już teraz”.

Owijarki Octomeca

Octomeca jest częścią grupy Fromm od 2017 roku. Octomeca specjalizuje się w maszynach do automatycznego owijania folią stretch. Z biegiem lat opracowywane zostały rozwiązania dla przemysłu meblowego, budownictwa, przemysłu drzewnego, hutnictwa, przemysłu papierniczego i logistyki. Dzięki budowie modułowej, owijarki Octomeca sprawdzą się w większości gałęzi przemysłu.

Przeczytaj więcej o Octomeca

Folia stretch wysokiej jakości

Jeśli chodzi o samą folię stretch, im wyższa jakość folii stretch, tym niższy koszt. Brzmi to sprzecznie, ale jest to prawda. Jeśli w aplikacji zastosowana zostanie odpowiednia maszyna, możemy udowodnić, że im wyższa jakość folii stretch, tym niższy koszt owinięcia palety folią stretch. Ogólnie rzecz biorąc, w przypadku tanich folii stretch, jej właściwości nie pozwalają na zwiększanie wstępnego naciągu i naciągu co oznacza, że ​​w rzeczywistości zużywana jest większa ilość folii stretch, aby uzyskać dobrą jakość podczas owijania palety.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać porady dotyczące folii stretch

Jeśli nie masz pewności, która folia stretch jest potrzebna lub jaka maszyna jest najbardziej odpowiednia dla Twojej firmy, nie wahaj się z Nami skontaktować. Mamy ponad 60-letnie doświadczenie w rozwiązywaniu problemów związanych z pakowaniem i zabezpieczaniem towarów, którymi chętnie się dzielimy. Prosimy o kontakt telefoniczny 22 487 52 47 lub mailowo biuro@fromm.pl

 

$('.cat-item').each(function() { if($(this).hasClass("current-cat-ancestor")){ $(this).siblings('.parent').children('.parent-ul').css("display", "none"); } }); }); })( jQuery );