Chroń swoje produkty poduszkami powietrznymi

Wyjątkowo dobra ochrona towarów przed uszkodzeniami. Dotyczy to również delikatnych produktów. Każda poduszka powietrzna wytrzymuje nacisk do nawet więcej niż 1000N. Produkuj zabezpieczenia na miejscu, w każdej chwili i dostosuj do rodzaju własnych towarów.

 

 

bubbelplast

Materiałem wyjściowym do poduszek Airpad są dwie rolki folii, pomiędzy które wdmuchiwane jest powietrze. Poduszki są potem uszczelniane ciepłem i perforowane. Materiał z poduszkami powietrznymi jest potem zwijany w rolkę.

Ekonomiczne i ekologiczne korzyści

Absorbujący materiał poduszek powietrznych składa się z 99% powietrza i 1% folii. Oszczędności w porównaniu do konkurencji są pomiędzy 30% a 50%. Poduszki powietrzne są czyste, nie zakurzone i pozna je ponownie użyć.  Przy ewentualnej utylizacji, daje minimalne odpady. Mniejsza ilość materiału, mniejsza waga i możliwość przechowywania w małych pomieszczeniach rezultuje mniejszymi kosztami. 

Diagram pokazuje, że system Airpad jest  6,6 razy lżejszy niż inne systemy pakowania.

Rezultat: Poduszki powietrzne zapewniają znacznie nisze koszty.

Poduszki powietrzne-materiał do ochrony towarów i wypełnienia.

Airpad to nasza marka poduszek powietrznych.
Mnogość programów wpisanych do maszyn, umożliwia Państwu wyprodukowanie
mat z poduszkami idealnie dostosowanymi do ochrony Państwa produktu. (Przed uderzeniem i uciskiem) Modele maszyn Airpad mogą pracować z różnymi rodzajami folii, o różnych grubościach, co skutkuje możliwością niezliczonych zastosowań mat poduszek. Liczba kombinacji rodzajów gotowego produktu może być jeszcze zwielokrotniona, poprzez zmianę
ciśnienia powietrza, a więc zmianę stopnia wypełnienia poduszek powietrzem.

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszych informacji o systemach Airpad
Telefonicznie 22 487 52 47 lub mailowo biuro@fromm.pl

Praktyczne i wytrzymałe poduszki powietrzne do pakowania

Pakowanie towarów przekazywanych do transportu wymaga ich odpowiedniego zabezpieczenia tak, aby w drodze nie uległy one nawet najmniejszym zniszczeniom. Precyzyjne i solidne przygotowanie paczek świadczy o naszym profesjonalizmie i stanowi najlepszą wizytówkę dla biznesu, dlatego warto podejść do tej kwestii z jak największym zaangażowaniem. Doskonałą ochronę produktów zagwarantują wypełniacze powietrzne, które są nie tylko ekonomicznym rozwiązaniem, ale także ekologicznym oraz wytrzymałym. Warto zabezpieczać towarty przy użyciu poduszek powietrznych i stawiać na najwyższą jakość usług.

Wypełniacze powietrzne do paczek – czym są?

Jednym z najpowszechniej stosowanych wypełniaczy paczek są poduszki powietrzne. To niezwykle popularne i proste w użyciu rozwiązanie cieszy się uznaniem od lat. Niezależnie od tego, czy mowa o pojedynczych wysyłkach do osób indywidualnych, czy obsłudze setek klientów jednocześnie – wypełniacze doskonale zdadzą egzamin i sprawią, że każdy towar dotrze na miejsce w idealnym stanie. Dodatkowo są one ekologiczne, dzięki czemu środowisko naturalne nie ucierpi na ich stosowaniu. Jesteśmy jednym z największych w Europie recyklerów plastiku. Każdego roku udaje nam się odzyskać około 35 tysięcy ton tego tworzywa, dając mu drugie życie – m.in. w postaci wypełniaczy.

Poduszki foliowe są niepozornie wyglądającym systemem, który zapewnia stabilność produktów w pudełku i świetną ochronę. Dzięki nim wypełniana jest cała pusta przestrzeń w kartonie, co sprawia, że zawartość nie przesuwa się podczas transportu. Wypełniacze są specjalnymi woreczkami polietylenowymi ze sprężonym powietrzem w środku. Pomimo banalnie prostej konstrukcji, są one niezwykle wytrzymałe. Odporne na obciążenie, amortyzują nie tylko wstrząsy, ale i hałasy.

Folia do poduszek powietrznych – dlaczego warto?

Systemy poduszek powietrznych posiadają wiele różnorodnych zalet, dzięki którym pakowanie jest znacznie prostsze, przyjemniejsze i przede wszystkim spokojniejsze. Poduszki foliowe z powietrzem w środku są bardzo funkcjonalne, dzięki czemu doskonale spełniają swoje zadanie nawet w trudnych warunkach. Wszystko za sprawą szeregu zalet. Można nimi wypełniać różnorodne towary – nawet kartony z lekami czy kosmetykami. Stanowią one doskonały amortyzator – minimalizują one zarówno wstrząsy, jak i uderzenia czy podrzucenia, a nawet hałasy.

Dodatkowo tłumią dragania oraz pozwalają zminimalizować skutki nagłej zmiany temperatury. Poduszki foliowe są sprawdzonym rozwiązaniem, które cieszy się uznaniem przez nawet najbardziej wymagających klientów. Szczególnie wśród osób, które stawiają na ekologiczne rozwiązania. Używając wypełniaczy powietrznych, nie działamy negatywnie na środowisko naturalne, co zadowoli oraz uspokoi wszystkich.

Dodatkowym atutem systemów poduszek powietrznych jest ich rozmiar oraz cena. Przede wszystkim są one tanim sposobem na zabezpieczenie produktów, a także wielorazowym. Dzięki temu uznaje się je za wariant nie tylko ekonomiczny, ale także ekologiczny. Warto wspomnieć, że nie wpływają one na wagę kartonu i nie zajmują miejsca w magazynach, ponieważ pozbawione powietrza są płaskie i bardzo kompaktowe.

Nowoczesna maszyna do produkcji poduszek powietrznych

Oferujemy profesjonalne i nowoczesne maszyny do produkcji poduszek powietrznych. Dostosowane do różnorodnych wymagań, pozwalają na wyprodukowanie mat z poduszkami, które doskonale ochronią każdy pakowany towar. Maszyny są w stanie stworzyć poduszki, które świetnie zabezpieczają przed uderzeniami, uciskami i drganiam. Maszyn Airpad, jakie mamy w ofercie, są kompatybilne z różnymi rodzajami folii papierowych – także o różnorodnej grubości. Dzięki temu każdy klient jest w stanie wyprodukować takie maty, jakich aktualnie potrzebuje. Za każdym razem najwyższej jakości i gwarantujące wyłącznie bezpieczeństwo.

$('.cat-item').each(function() { if($(this).hasClass("current-cat-ancestor")){ $(this).siblings('.parent').children('.parent-ul').css("display", "none"); } }); }); })( jQuery );