Chroń swoje produkty poduszkami powietrznymi

Wyjątkowo dobra ochrona towarów przed uszkodzeniami. Dotyczy to również delikatnych produktów. Każda poduszka powietrzna wytrzymuje nacisk do nawet więcej niż 1000N. Produkuj zabezpieczenia na miejscu, w każdej chwili i dostosuj do rodzaju własnych towarów.

 

 

bubbelplast

Materiałem wyjściowym do poduszek Airpad są dwie rolki folii, pomiędzy które wdmuchiwane jest powietrze. Poduszki są potem uszczelniane ciepłem i perforowane. Materiał z poduszkami powietrznymi jest potem zwijany w rolkę.

Ekonomiczne i ekologiczne korzyści

Absorbujący materiał poduszek powietrznych składa się z 99% powietrza i 1% folii. Oszczędności w porównaniu do konkurencji są pomiędzy 30% a 50%. Poduszki powietrzne są czyste, nie zakurzone i pozna je ponownie użyć.  Przy ewentualnej utylizacji, daje minimalne odpady. Mniejsza ilość materiału, mniejsza waga i możliwość przechowywania w małych pomieszczeniach rezultuje mniejszymi kosztami. 

Diagram pokazuje, że system Airpad jest  6,6 razy lżejszy niż inne systemy pakowania.

Rezultat: Poduszki powietrzne zapewniają znacznie nisze koszty.

Poduszki powietrzne-materiał do ochrony towarów i wypełnienia.

Airpad to nasza marka poduszek powietrznych.
Mnogość programów wpisanych do maszyn, umożliwia Państwu wyprodukowanie
mat z poduszkami idealnie dostosowanymi do ochrony Państwa produktu. (Przed uderzeniem i uciskiem) Modele maszyn Airpad mogą pracować z różnymi rodzajami folii, o różnych grubościach, co skutkuje możliwością niezliczonych zastosowań mat poduszek. Liczba kombinacji rodzajów gotowego produktu może być jeszcze zwielokrotniona, poprzez zmianę
ciśnienia powietrza, a więc zmianę stopnia wypełnienia poduszek powietrzem.

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszych informacji o systemach Airpad

Telefonicznie 22 487 52 47 lub mailowo biuro@fromm.pl