Wiązanie taśmą z tworzyw sztucznych i papierowych

Szeroka gama asortymentu
Posiadamy szeroką gamę pneumatycznych, akumulatorowych i ręcznych wiązarek do taśm z tworzyw sztucznych i papierowych a także półautomatyczne lub w pełni automatyczne systemy wiązań.

Jesteśmy czołowym producentem narzędzi, maszyn do różnego rodzaju taśm z tworzyw sztucznych i papierowych. Produkujemy wszystkie najpopularniejsze wymiary taśm plastikowych i papierowych. Rozbudowany magazyn i profesjonalna logistyka sprawia, że ​​możemy szybko sprostać potrzebom rynku w zakresie taśm plastikowych i papierowych. Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców, a pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie jakiego szukasz.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać porady dotyczące taśm plastikowych i papierowych

Jeśli nie masz pewności, której taśmy potrzebujesz lub która maszyna do spinania jest najbardziej odpowiednia dla Twojej firmy, nie wahaj się z Nami skontaktować. Mamy ponad 60-letnie doświadczenie w rozwiązywaniu problemów związanych z pakowaniem i zabezpieczaniem towarów, którymi chętnie się dzielimy.

Prosimy o kontakt telefoniczny 22 487 52 47 lub mailowo biuro@fromm.pl

$('.cat-item').each(function() { if($(this).hasClass("current-cat-ancestor")){ $(this).siblings('.parent').children('.parent-ul').css("display", "none"); } }); }); })( jQuery );