Taśmy z tworzyw sztucznych

Taśmy poliestrowe PET, taśmy papierowe, taśmy polipropylenowe PP i poliestrowe WG.

Praktyczne taśmy polipropylenowe i taśmy poliestrowe

Taśmy z tworzyw sztucznych są niezwykle pomocnym narzędzeniem w procesie pakowania ładunków – zarówno ręcznego, jak i maszynowego. Oprócz znacznej funkcjonalności i wytrzymałości, są one bardzo proste w użyciu. Dzięki zastosowanym materiałom, każdy towar będzie bezpiecznie owinięty i nie ulegnie żadnym zniszczeniom podczas transportu na paletach. Szeroki wachlarz możliwości i atrakcyjne ceny przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym użytkownikom. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz profesjonalnemu podejściu do każdego klienta, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższej jakości akcesoria ułatwiające pakowanie i zabezpieczanie produktów.

Taśmy papierowe

Taśma papierowa FROMM. Wykonana w 95% z papieru, poddawana recyklingowi jak papier. Skład: 95% papier plus specjalny klej na bazie wody umożliwiający zgrzewanie.

Taśmy z tworzyw sztucznych – taśmy polipropylenowe

W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór taśm opakowaniowych – polipropylenowych.Taśma bandująca, bo tak też jest nazywana, pozwala na bardzo proste i skuteczne zabezpieczenie przesyłanego towaru zarówno w dużej ilości na palecie, jak i spakowania pojedycznych towarów o nieco mniejszych gabarytach. Są one powszechnie stosowane ze względu na kilka głównych czynników. Posiadają one doskonałe parametry techniczne. W efekcie wybierasz produkt, który Cię nie zawiedzie, a zadowoli wytrzymałością, świetną stabilizacją i zamocowaniem ładunku podczas transportu. Taśmy polipropylenowe pozwalają na przewożenie różnorodnych towarów – nawet najbardziej delikatnych – bez najmniejszego ryzyka ich uszkodzenia. Bardzo dobrze radzą sobie przy miękkich opakowaniach i kartonach, przy których występuje ryzyko zgniecenia przy narożnikach. Ogromnym atutem, który je wyróżnia jest swobodne zastosowanie w różnorodnych branżach. Ponadto taśmy te są niezwykle tanie, a co równie ważne – bardzo wydajne i wytrzymałe. Warto dodać także, że to rozwiązanie bardzo ekologiczne – ich produkcja w żaden sposób nie działa negatywnie na środowisko naturalne.

Taśma spinająca poliestrowa – kiedy się przyda?

Poliester posiada doskonałe właściwości spinające, dzięki czemu znajduje on swoje zastosowanie także w procesie pakowania i wiązania ładunków. Taśma spinająca poliestrowa to doskonałe rozwiązanie, które zapewni stabilizację towaru na palecie i jego bezpieczny transport. Jednocześnie świetnie sprawdzi się w przypadku jednostkowych opakowań. Taśmy PET znajdują się w trzech wariantach. Pierwszym z nich są STARstrap™ o szerokości od 9 do 19 mm. Doskonale nadają się do spinania zarówno papieru, jak i drewna, puszek, kartonu czy wyrobów z tworzyw sztucznych. Kolejną możliwością są taśmy STARstrap™ – plus o szerokości od 15 do 32 cm i doskonałej wytrzymałości na rozciąganie, dzięki czemu swobodnie zastępują taśmy stalowe. Bardzo dobrze spinają towary z przemysłu budowlanego. Najbardziej wymagające są taśmy poliestrowe do zastosowania w przemyśle metarulgicznym i hutniczym – STARstrap™ – ULTRA. Warto dodać, że taśmy poliestrowe są przyjazne dla środowiska i wolne od wszelkich zanieczyszczeń. Wytwarzane są w fabryce w Niemczech – jesteśmy jednym z największych recyklerów w Europie i odzyskujemy około 35 tysięcy ton plastikowych butelek.

Funkcjonalne taśmy WG – w jakich sytuacjach wybrać?

Poszukujesz taśmy spinającej, która zagwarantuje bezpieczne przewożenie ładunków przy zachowaniu swojej elastyczności oraz wytrzymałości? Taśmy poliestrowe WG spełnią wszystkie wymagania. Są odporne na zrywanie, wytrzymują intensywne naciąganie. Dodatkowo taśmy WG cechują się wysoką odpornością na działanie czynników atmosferycznych. Wilgoć, promienie UV czy działanie wysokiej temperatury nie stanowi ryzyka, że przestaną one spełniać swoje zadanie. Minimalizują ryzyko uszkodzenia ładunku, a za sprawą swojej rozciągliwości pracują razem z nim, unikając tym samym niechcianych luzów na spinanych produktach.

$('.cat-item').each(function() { if($(this).hasClass("current-cat-ancestor")){ $(this).siblings('.parent').children('.parent-ul').css("display", "none"); } }); }); })( jQuery );