Maszyny automatyczne

Automatyczne rozwiązania wiązań

FROMM oferuje pełną gamę półautomatycznych rozwiązań w zakresie opasywania do integracji z liniami produkcyjnymi. Maszyny są dostępne dla różnych rodzajów branż i zastosowań. Zasadniczo maszyny opierają się na modułowej platformie umożliwiającej elastyczne dostosowanie i mogą łatwo zapewniać różne opcje. Rozwiązania można łączyć z systemami transportu, aplikatorami etykiet, strefami bezpieczeństwa i robotami, aby stworzyć idealne zintegrowane rozwiązania. Każdy system można dostosować do potrzeb klienta.

Nasze zintegrowane rozwiązania są projektowane, uruchamiane i testowane tak, aby zapewnić, integrację z pozostałymi komponentami linii produkcyjnej.

Po instalacji systemy są zarządzane przez Nasz zespół serwisowy, który oferuje konserwację zapobiegawczą, szkolenia i diagnostykę.

Prosimy o kontakt w sprawie doradztwa związanego z automatycznymi maszynami do wiązań

Jeżeli nie czują się Państwo pewni co do wyboru pół- czy w pełni automatycznych maszyn do wiązania produktów, to zapraszamy do kontaktu.

Telefonicznie 22 487 52 47 lub mailowo biuro@fromm.pl

$('.cat-item').each(function() { if($(this).hasClass("current-cat-ancestor")){ $(this).siblings('.parent').children('.parent-ul').css("display", "none"); } }); }); })( jQuery );