Warsaw Pack 18-20 kwietnia – zapraszamy!

Świat się zmienia… wydaje się to oczywistością.

Pakowanie towarów jest stałym procesem wytwarzanych produktów i ewoluuje razem z otaczającą go rzeczywistością.

Nie wyobrażamy sobie że moglibyśmy otrzymywać przesyłkę nieowiniętą, niezwiązaną lub niezabezpieczoną. Ewentualne uszkodzenia odebrałyby nam radość z zakupu i wystawiły na straty majątkowe i czasu.

Fromm od 75 lat proponuje narzędzia, maszyny i materiały eksploatacyjne wspierające pakowanie – Pakowanie z Głową! Zawsze stawiając wytworzony produkt w centrum – wiązanie, owijanie i zabezpieczanie Fromm rozwijało się z otaczającym światem ułatwiając transport towarów i dając klientom poczucie bezpiecznej i pewnej dostawy.

Biorąc na poważnie zrównoważony rozwój propozycje Fromm pozwalają na oszczędne używanie zasobów naturalnych – taśma PET uzyskiwana jest z recyklingowych płatków. We współpracy z narzędziami i maszynami Fromm uzyskiwane są znaczne oszczędności czasu i energii w liniach produkcyjnych.

Pakowanie z Głową to pakowanie dopasowane do rozwijającego się świata. Oszczędne i mądre zarządzanie zasobami jest naszym zobowiązaniem w stosunku do przyszłych pokoleń!

Na targach Warsaw Pack w dniach 18-20 kwietnia Fromm Poland zaprezentuje najnowsze rozwiązania pozwalające na ergonomiczne, ekonomiczne i ekologiczne pakowanie! Zapraszamy!