Poduszki powietrzne i maszyny airpad – kiedy warto wybrać i dlaczego?

Przygotowanie towaru do transportu bądź przechowywania go na hali magazynowej jest bardzo ważnym procesem, który wymaga precyzyjnych rozwiązań. Odpowiednie pakowanie ładunku pozwala na jego bezpieczne przewiezienie w dowolne miejsce bez zbędnego ryzykowania, że zostanie on uszkodzony. Takie działania prewencyjne są niezwykle ważne i stanowią wizytówkę dla każdego przedsiębiorcy. Jeśli zależy Ci na maksymalnym profesjonalizmie, zadbaj o sposób przygotowania ładunku. Postaw na rozwiązania ekologiczne, ale przede wszystkim wytrzymałe, które odznaczają się najwyższą jakością. W tym celu świetnie sprawdzą się poduszki powietrzne do pakowania, a także systemy maszyn Airpad, które dedykowane są do folii wypełniającej pakowany towar.

Na czym polega zabezpieczanie ładunku poduszkami powietrznymi?

Dziś, decydując się na zabezpieczanie ładunku, można skorzystać z różnorodnych gotowych rozwiązań. Pośród nich jednym z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych jest system poduszek powietrznych, czyli folii wypełnionej powietrzem przy użyciu specjalistycznej maszyny. Poduszki te są doskonałym sposobem na zagwarantowanie należytej ochrony ładunku w trakcie przechowywania oraz transportu. Wykorzystując je, oszczędzasz czas i pieniądze, a przy tym wykazujesz się profesjonalizmem i dokładnością.

Nie da się ukryć, że wypełniacze powietrzne są rozwiązaniem, który od lat cieszy się sporym uznaniem i to niezależnie od tego, czy wykorzystywane są one do pakowania pojedynczych towarów czy masowo całych palet. Świetnie zdadzą one egzamin w każdych warunkach i zagwarantują, że produkty dotrą do właścicieli w idealnym stanie. Te niepozornie wyglądające wypełniacze zapewniają bardzo dobrą stabilność i ochronę. Zapełniają one całkowicie przestrzeń w opakowaniu, przez co towar w żaden sposób się nie przesunie podczas drogi i co za tym idzie – nie zniszczy. Są wytrzymałe, odporne i amortyzują zarówno wstrząsy, jak i hałasy.

Ekologiczne rozwiązania? System poduszek powietrznych do ładunku

Czy wiesz, że poduszki powietrzne wykonane z folii wypełnionej przy użyciu maszyny Airpad są ekologiczne? Fromm jest jednym z największych w Europie recyklerów plastiku. Wykorzystywanie poduszek powietrznych nie niesie żadnego negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Nie niszczymy go, nie sprawiamy, że fauna i flora cierpi. W każdym roku możliwe jest odzyskanie około 35 tysięcy ton plastiku, zmieniając go w wypełniacze, czyli dając mu drugie życie. Posiadamy również poduszki z folii biodegradowalnej.

Ponadto produkujemy poduszki z papieru, które można używać w tych samych maszynach, które produkują poduszki z folii.

Maszyny Airpad – bezpieczeństwo, ochrona i wygoda użytkowania

Szukasz rozwiązań, które będą ekologiczne oraz ekonomiczne, a jednocześnie pozwolą w rozsądny sposób zoptymalizować wykorzystywaną przestrzeń? Maszyny Airpad są doskonałym sposobem na to, by produkować poduszki wypełnione powietrzem zgodnie z indywidualnymi preferencjami i tylko wtedy, kiedy rzeczywiście tego potrzebujemy. To świetny pomysł wszędzie tam, gdzie każdy centymetr miejsca odgrywa wielką rolę. Tak naprawdę maszyna wraz z rolkami folii zajmuje znacznie mniej przestrzeni niż gotowe do użycia wypełniacze. Wybierając tak funkcjonalne rozwiązania, nie musisz się o nic martwić. Ani o to, czy nie brakuje poduszek powietrznych, ani o miejsce, ani o fundusze na ich zakup.