Fromm Poland na targach Drema 2022

Od 13 do 16 września w Poznaniu odbywać się będą targi DREMA 2022, na nich Fromm Poland przedstawi rozwiązania automatyzacji i efektywnych procesów pakowania i zabezpieczania produktów w transporcie.
Pawilon nr 5, stoisko nr 85
 
Na stoisku Fromm będzie istniała możliwość zapoznania się z narzędziami akumulatorowymi i pneumatycznymi do wiązań taśmą PET i taśmą stalową. Wiązarki akumulatorowe przeznaczone są do szybkiego i efektywnego wiązania taśmami PET i stalowymi. Pozwalają na precyzyjne wyliczenie zużycia taśmy i zastąpienie spinki. Na targach przedstawimy najnowsze modele akumulatorowych wiązarek P328S, P329S, które skutecznie wspierają pracę w prawie wszystkich działach pakowania i logistycznych używających taśmy PET. Ponadto zaprezentujemy wiązarkę pneumatyczną P380 do taśmy PET o unikalnych właściwościach do pakowania ładunków okrągłych lub o małej powierzchni.
Rozwiązania Fromm używane są na całym świecie w branży obróbki drewna, stalowej, meblarskiej, produkcji rur i profili itd. Stosowane są przez małe, średnie i duże zakłady produkcyjne.
Ponadto Fromm Poland zademonstruje podajniki do taśm z wysięgnikiem i balanserem skutecznie wspierające pracownika w trakcie pakowania na halach wymagających przemieszczania się z wiązarką. W przypadku pełnej automatyzacji linii produkcyjnych, rozwiązania Fromm będą demonstrowane na filmach. Firma zaprasza do dyskusji i pochylenia się nad indywidualnymi pytaniami i potrzebami swoich klientów.
Tegoroczne targi to również możliwość zapoznania się z 75-leciem istnienia firmy  Fromm! LOGO_FROMM_75_years_Packaging_4cLOGO_FROMM_75_years_Packaging_4c