FROMM POLAND SP. Z O.O.

FROMM Poland zostało powołane do życia w 2005 roku. Przez 15 lat działalności daliśmy się poznać jako firma solidna i ukierunkowana na współpracę z klientem na każdym etapie współpracy. Począwszy od doractwa i oferty skończywszy na serwisie i sprzedaży części zamiennych. Nasz zespół jest doświadczony i mocno skupiony w dążeniu do celu. Wciąż się rozwijamy i powiększamy kadrę aby świadczyć usługi w jak najkrótszym czasie pamiętając o jakości, która jest domeną firmy FROMM.

Posiadamy kompletny asortyment produktów do systemów wiązań taśmą stalową, taśmą z tworzyw sztucznych, folią stretch i airpad. Wszystkie te rozwiązania proponujemy aby sprostać wymaganiom Naszych klientów.

Centrum rozwoju w Achern (R&D)

W centrum rozwoju firmy FROMM, doświadczony i utworzony wiele lat temu zespół inżynierów niesutannie pracuje nad rozowjem technologii i produktów z użyciem zaawansowanych metod projektowania 3D CAD. Ciągle aktualizowane procedury testowania nowych rozwiązań gwarantują wysokie standardy jakości firmy FROMM.

Centra produkcyjne maszyn i urządzeń

 

 

 

 

 

 

W zakładach produkcji maszyn i części zamiennych (Włochy i Słowacja) produkcja trwa przez całą dobę. Za pomocą sterowanych komputerowo maszyn, zespoły specjalistów o wysokich kwalifikacjach wytwarzają produkty marki FROMM, spełniające najwyższe wymogi jakościowe. Wszystkie urządzenia i maszyny podlegają stałej kontroli, zanim opuszczą halę produkcyjną. Przedsiębiorstwo posiada certyfikat ISO 9001.

 

Centrum odzyskiwania poliestru

W zakładzie przetwarzania odpadów poliestrowych firmy FROMM, z zużytych butelek PET produkuje się najwyższej jakości surowce w postaci aglomeratów i regranulatów, służących do dalszej produkcji taśm PET, folii spożywczych, tekstyliów i butelek do napojów.

Dzięki temu produkty PET firmy FROMM spełniają najwyższe wymogi ochrony środowiska. Fabryka posiada stosowne certyfikaty ISO 9001 i ISO 14001.

Centrum produkcyjne taśm PET oraz wielowarstwowej folii wydmuchiwanej

  

W zakładach produkcyjnych firmy FROMM, taśmy STARstrap? wytwarzane są z zastosowaniem najnowocześniejszych linii do wytłaczania tworzywa odpowiadających najnowszemu stanowi techniki, wyłącznie z surowca odzyskanego z recyklingu butelek PET. Taśmy te gwarantują wysoką jakość opasywania za pomocą maszyn i urządzeń marki FROMM.

Na wytłaczarkach do folii wydmuchiwanych produkowane są różne typy folii do produkcji mat poduszek powietrznych Airpad. Specjalne typy folii gwarantują wysoką wytrzymałość na obciążenie poszczególnych elementów maty. Zakłady posiadają certyfikat ISO 9001 oraz ISO 14001.